side-area-logo

Filmy i zdjęcia z drona

Bezpieczeństwo

Operatorem naszego „Drona” jest licencjonowany pilot bezzałogowych statków powietrznych Maciej Gwiżdż. Dzięki posiadanym uprawnieniom jesteśmy w stanie wykonywać najwyższej jakości ujęcia z lotu ptaka zachowując przy tym bezpieczeństwo, niezbędne przy wykonywaniu tego typu usług.

Dron

Latamy nowoczesnym i unikalnym wielowirnikowcem, a sama konstrukcją zbudowaną jest przez jednego z najlepszych konstruktorów w Polsce. Ogromna moc Naszego X8 daję możliwość wykonywania stabilnych lotów przez większość roku.

Kamera

Filmy i zdjęcia wykonywane są przez najnowszą i najmocniejszą kamerę z rodziny GoPro czyli GoPro HERO 4 BLACK. Nad płynnością wykonywanych ujęć podczas lotu czuwa niezwykle skuteczny Gimbal zapewniający trzyosiową stabilizację.

CZYM LATAMY

FLY X8

To wyjątkowo stabilnym bezzałogowy statek powietrzny który potocznie nazywany jest dronem. Tak jak wcześniej pisaliśmy zaprojektowany został przez jednego z najlepszych konstruktorów wielowirnikowców w Polsce specjalnie dla naszych potrzeb. Oczywiście nasz kopter jest ubezpieczony i sterowany przez pilota UAV którego kwalifikacje zostały wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Ponieważ niezwykle ważne jest dla nas bezpieczeństwo innych nasze FLY X8 wyląduję bez większych problemów nawet przy awarii jednego silnika, śmigła.
Dzięki najnowszej technologii mamy na ziemi podgląd z wykonywanych ujęć co sprawia klient może decydować o wyglądzie danych ujęć.

Filmowanie i fotografia z drona

Filmowanie dronem

WYKONUJEMY ZDJĘCIA:

OBIEKTÓW TURYSTYCZNYCH
IMPREZ MASOWYCH
WESEL
DZIAŁEK BUDOWLANYCH
ATRAKCJI TURYSTYCZNYCH
ARCHIWIZACJA PRAC BUDOWY
KRAJOBRAZY I PANORAMY
NIERUCHOMOŚCI
I WIELE INNYCH

WYKONUJEMY FILMY:

PROMOCYJNE DLA OBIEKTÓW TURYSTYCZNYCH
WESELNE
PROMOCYJNE REGIONÓW I MIAST
PROMOCYJNE FIRM I BUDYNKÓW
W REKLAMIE
TELEDYSKI I FILMY WYMAGAJĄCE UJĘĆ Z LOTU
IMPREZ MASOWYCH
DLA AGENCJI REKLAMOWYCH
I WIELE INNYCH

REKLAMA:

POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH
KAMPANIE ADWORDS, FACEBOOK
REKLAMA WIELKOFORMATOWA
STRONY WWW
POLIGRAFIA

NIEZWYKŁE UJĘCIA - WYSOKA JAKOŚĆ

Z NAMI JESZCE WYŻEJ

GoPro HERO 4 BLACK

JAKOŚĆ 4K !!!

Kamera ta tworzy ujęcia zaczynając od 1080p przy 120 klatkach, kończąc na ultra wysokiej kinowej jakości 4K przy 30 klatkach na sekundę.

FILMY I ZDJĘCIA

Wysoka jakość zdjęć i filmów wykorzystana być może do wszelkiego rodzaju reklamy, nawet do pełno kolorowego wydruku wielkoformatowego.

GIMBAL Zenmuse H4-3D

3 OSIOWA STABILIZACJA

Stabilne ujęcia z lotu ptaka dzięki najnowszemu gimbalowi przeznaczonemu do GoPro HERO 4 Black.

Cennik

NASZE CENY ZACZYNAJĄ SIĘ JUŻ OD 300 ZŁ !!!

Ponieważ robienie ujęć z lotu ptaka jest uzależnione od wielu czynników, kalkulacja pełnej usługi nie będzie identyczna przy każdym kliencie. Nasze usługi uzależnione są najczęściej od odległości od Słupska, rodzaju strefy w której wykonywany będzie lot, utrudnień związanych z położeniem obiektu, stopnia trudności wykonywanych lotów, warunków atmosferycznych, czasu sesji filmowej / fotograficznej, długości materiału / ilości zdjęć - i wielu innych...

PAKIET MINI

6 zdjęć + graficzna obróbka lub 10 minut materiału filmowego = 400 zł brutto

PAKIET MEDIUM

do 40 zdjęć + graficzna obróbka lub 20 minut materiału filmowego = 700 zł brutto

PAKIET HIGH

do 150 zdjęć + graficzna obróbka lub około 60 minut materiału filmowego = 2000 zł brutto

PAKIET ULTRA HIGH

do 250 zdjęć + graficzna obróbka lub około 120 minut materiału filmowego = 3400 zł brutto

PRODUKCJA FILMU REKLAMOWEGO ( do 4 minut ) Z NAKRĘCONEGO PRZEZ NAS MATERIAŁU WRAZ Z UMIESZCZENIEM FILMU NA SERWISIE YOUTUBE = 1000 zł brutto

Dojazd do klienta w obrębie 20 km od słupska gratis, powyżej doliczamy opłatę dojazdową..