Pozycjonowanie stron Słupsk, Koszalin, Lębork

POZYCJONOWANIE

Zabiegi związane ze stroną www mające na celu wybicie się w wyszukiwarkach, a co za tym idzie zwiększenie popularności danej witryny, która pomoże w trafieniu do szerszego grona klientów.

KAMPANIE ADWORDS

Stworzenie takiej kampanii sprawi że w bardzo szybki sposób pozyskają Państwo potencjalnych klientów poprzez wyświetlanie się strony internetowej w boxach reklamowych na wyszukiwarce Google.

KAMPANIE FACEBOOK

Jej uruchomienie spowoduje szybki przyrost osób które polubiły Państwa stronę, a co za tym idzie każda aktualizowana informacją będzie docierać do grona zainteresowanych. Jest to szybki sposób na pozyskanie nowych klientów.

SEO

POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Obecnie pozycjonowanie stron www jest jedną z najbardziej efektywnych form reklamy w internecie przy niedużych kosztach. Zabiegi związane z tą formą reklamy, takie jak rozeznanie na rynku, optymalizacja strony sprawiają, że przy poprawnych działaniach można w bardzo dużym stopniu wypromować określoną witrynę.
Naszym zadaniem jest sprawienie, aby strona, która wcześniej nie istniała w ogóle lub pojawiała się na dalszych odsłonach pojawiła się w tzw. top 10, czyli pierwszej odsłonie pod danym hasłem np. 'Gdańsk noclegi', a w zależności od potrzeb klienta dążenie do jak najwyższej pozycji danej witryny.
W naszej firmie płacą Państwo za efekt, czyli od momentu pojawienia się w pierwszej odsłonie pod danym hasłem ( tzw. top10 ). Do tego momentu nie płacą Państwo ani złotówki, a my bezpłatnie przedstawimy Państwu najbardziej popularne i trafne frazy oraz poprawimy Państwa stronę tak, by była widoczna dla wyszukiwarek, a następnie dla potencjalnych klientów.
10%
1 krok
WYSZUKANIE KONKURENCYJNYCH FRAZ

Dobierzemy odpowiednie hasła kluczowe dzięki którym zwiększymy odwiedzalność Państwa strony.

10%
2 kork
AUDYT I OPTYMALIZACJA STRONY INTERNETOWEJ

Przeanalizujemy Państwa stronę www pod kątem SEO, a następnie przeprowadzimy jej optymalizację pod wyszukiwarkę Google

80%
3 krok
MAGIA LINKÓW

Zaczynamy proces, który ma największy wpływ na ranking strony, ze względu na specyfikę usługi nie napiszemy otwarcie na czym on polega ale końcowy rezultat to upragnione TOP10

Kampanie ADWORDS i FACEBOOK

W jednym jak i drugim przypadku są to tak zwane linki sponsorowane, które mają na celu zdobycie w szybkim czasie odpowiednią ilość odwiedzin zwiększając popularność strony www. Nasza usługa polega na założeniu kampanii od początku do samego końca m.in. wyszukując konkurencyjne frazy i stawki w celu zminimalizowania kosztów kampanii, dopasowaniu grupy odbiorców, kończąc na ustawieniach płatności. Jedyne co Państwo muszą zrobić to podać kwotę którą przeznaczymy na wybraną kampanię reklamową i cieszyć się efektami kampanii.

Ceny

Koszt pozycjonowania strony www jest kosztem miesięcznym od momentu uzyskania TOP10 na wybrane hasło kluczowe. Kwota jest uzależniona od trudności / konkurencyjności frazy.

Przykładowy koszt pozycjonowania fraz:

- fraza lokalna już od 80 zł !!! (cena brutto)
- fraza ogólnopolska od 150 zł !!! ( cena brutto)

Kampania Adwords i Facebook

- roczny koszt stworzenia i prowadzenia kampanii to TYLKO 360 zł

Kampanie Adwords

Kampanie Facebook